|
English
 
سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ |
 

ورود کاربران
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
اخبار > عرضه محصولات صنایع کوچک تهران در نمایشگاه های بهاره


  چاپ        ارسال به دوست

عرضه محصولات صنایع کوچک تهران در نمایشگاه های بهاره

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران ازحمایت واحدهای تولیدی ، صنفي و صنعتي برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجي خبرداد و افزود:در اين راستا تفاهمنامه همکاری با تشكل ها ي صنفي جهت حضور در نمايشگاه بهاره منعقد گرديده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، شاهپور قنبری با بیان مطلب فوق اظهار کرد: کمک به بازاریابی صنایع کوچک و متوسط، افزایش فروش تولیدات صنایع کوچک و متوسط، افزایش اشتغال، کمک به طراحی محصولات و ایجاد بازارهای هدف جدید از مهمترین اهداف مورد نظر در این تفاهمنامه است.
وی افزود: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط تهران می توانند محصولات خود را در غرفه های در نظر گرفته شده در نمایشگاه های بهاره عرضه کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران افزود: شرکت شهرک های صنعتی تهران از حضور و عرضه محصولات صنایع کوچک و متوسط در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت مالی و معنوی می کند.
قنبری ادامه داد: این حمایت ها در راستای توسعه بازار داخلی و خارجی، افزایش فروش محصولات صنایع کوچک و خوشه های کسب و کار، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ترویج مصرف کالای ایرانی انجام می شود.
گفتنی است نمایشگاه بهاره تهران از تاریخ 9 تا 19 اسفندماه در محل پارک ارم در غرب تهران و حکیمیه در شرق تهران برگزار می شود.١٦:٢٨ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٨٥    /    تعداد نمایش : ٣١٨