|
English
 
سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ |
 

ورود کاربران
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
اخبار > تور صنعتي بازديد از يك واحد توليدي در شهرک صنعتي پرند برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

تور صنعتي بازديد از يك واحد توليدي در شهرک صنعتي پرند برگزار شد

رئيس هيات مديره ومدير عامل  شركت شهرك هاي صنعتي تهران گفت:با حضور 25 نفر از نمايندگان کارخانجات و صنعتگران مستقر در شهرك‌های صنعتی استان تهران، تور صنعتي بازديد از يك واحد توليدي در شهرک صنعتي  پرند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران،شاهپور قنبري اظهاركرد: تورهای صنعتی با هدف آشنا سازی مدیران و فعالان تولیدی وصنعتی در امور اقتصادی است تا با جدیدترین فناوری های بخش صنعت و انتقال تجربیات آشنا شوند.
وي افزود: درهمین راستا حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برگزاری این تورها جهت بازدید از صنایع مختلف انجام و گامی موثر جهت توسعه صنعتی در زمینه های مختلف برداشته خواهد شد.  
وي تصريح كرد: شرکت کنندگان در این تور صنعتی، پیش از بازدید از مراحل تولید، در نشست مشترکی با حضور مديرعامل و مدیران ارشد گروه صنعتي لك در شهرک صنعتي  پرند به تبادل نظر و آشنایی با توانایی‌ها و پتانسیل‌های یکدیگر پرداختند.
همچنین براساس هماهنگی های انجام شده دو نفر از مشاورین خبره در زمینه های  بورس کالا و فرابورس و  جذب سرمايه خارجي ، به شرکت کنندگان توضیحات مبسوطی ارائه کردند.
گفتني است گروه صنعتی لک  در سال 1362 با هدف ایفای نقشی موثر در صنعت قطعه سازی خودرو تاسیس و آغاز به کار نمود ،و در سال 1391 به شهرک صنعتی پرند منتقل  و در زمینی به مساحت 20000 متر مربع مستقر گردید.
این گروه با بررسی نیازهای صنعتی و بویژه خودرو کشور ، در محیط جدید تمامی امکانات مورد نیاز ساخت تجهیزات ، ابزارها و تولید قطعات بزرگتر را فراهم و امیدوار است بتواند همپای توسعه صنعتی کشور ، سهم خود را در جهت تحقق اهداف سازمان و تامین نیازهای کشور بخوبی ایفا نماید.
گروه صنعتی لک در جهت تولید قطعات کیفی موفق به اخذ و استقرار گواهینامه های ISO 9001 و استاندارد ISI TS 16949 در قطعات  تولیدی خود  از شرکت  DQS گردیده است.٠٨:٤٩ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٧٤