|
English
 
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧ |
 

ورود کاربران
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
اخبار > بازدید فرماندار رباط کریم از دو واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی پرند


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار رباط کریم از دو واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی پرند

همزمان با دهم تیر سالروز گرامیداشت صنعت و معدن فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور در شهرک صنعتی پرند گفت: بهترین معروف ایجاد اشتغال و بدترین منکر ضایع کردن سرمایه برای کارآفرینی است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي تهران ،سید مهدی ساداتی درنشستی با هیأت امنای شهرک صنعتی پرند با تبریک روز صنعت ومعدن افزود: حسب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی دهم تیر ماه روز صنعت معدن وتجارت نامیده شده است در این ایام فرصت مغتنمی است که به مهمترین موضوع محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت ومعدن اهتمام ویژه ای صورت پذیرد چرا که در این بخش اقتصادی اشتغال پایدار وافزایش تولید نقش بسزایی دارد وبا عنایت به شعار سال درراستای حمایت از کالای ایرانی در فرمایشات مقام معظم رهبری بایستی در توسعه صنعتی گامهای های اساسی به صورت مستمر و پرشتاب برداشت.
وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید از همه ظرفیت ها برای ایجاد آرامش در فضای اقتصادی کشور استفاده می کند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم اظهار داشت: برای رفع موانع تولید از همه ظرفیت هاي شهرستان استفاده خواهیم برد تا کارآفرین و سرمایه گذار دغدغه ای جز تولید نداشته باشد.
ساداتی به پناسیل نیروی انسانی جوان وکارآمد، وجود منابع ومواد اولیه وامکانات و زیرساختهای ایجاد شده در بخش صنایع شهرستان رباط کریم اشاره و با توجه به  مشکلات مطرح شده در این جلسه توسط صنعتگران گفت: مدیران وادارات مرتبط به هر نحوی که می توانند طوری برنامه ریزی کنند که همراه  با  اجرای  قوانيين وضوابط زمینه حضور ودلگرمی سرمایه گذاران در شهرستان ایجاد شود ومشکلات  صنایع همزمان با تسهیل با تسریع وفوریت پیگیری وحل شود .
درادامه اين نشست رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت  رباط کریم و مدیر شهرک صنعتی پرند و چند تن از مدیران ونمایندگان واحدهای صنعتی به بیان مسائل ومشکلات موجود پرداختند.
در پايان فرماندار شهرستان رباط کریم  و رئیس صنعت،معدن و تجارت و مدیر شهرک صنعتی پرند از خط تولید دو شرکت پایور دیزل آسیا و طیوران ابزار در شهرک صنعتی پرند بازدید کرد.
در جریان این بازدید مشکلات اساسی دو شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سید مهدی ساداتی دستوات لازم را در جهت رفع موانع تولید صادر کرد.
گفتنی است شرکت پایور دیزل آسیا با هدف مشاوره،تولید و ارائه خدمات سیستم های برق اظطراری با استفاده از موتورهای دیزل و گازسوز فعالیت می کند و همچنین شرکت طیوران ابزار در طراحی،اجرا و تجهیز سالن های مدرن پرورش طیور فعالیت دارد.١٧:٥٣ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٧٣