|
English
 
چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧ |
 

ورود کاربران
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
تورهای صنعتی و نمايشگاهی

تورهای صنعتی و نمایشگاهی:
هدف از برگزاری تورهای صنعتی و نمایشگاهی ایجاد تعامل، شناخت، هم¬افزایی و بهره¬برداری بهتر از بازارهای هدف می¬باشد. در این بازدیدها كه بنا بر ضرورت در داخل استان تهران یا خارج آن انجام می¬شود صنعتگران، صاحبان صنایع و تحلیلگران صنعتی می¬توانند با آخرین فناوری تكنولوژیكی ساخت ماشین آلات، آخرین محصول فناوری و حوزه¬های جنبی نظیر صادرات یا واردات مواد اولیه آشنا شوند. بر اساس این شاخص¬ها، واحدهای صنعتی موفق شناسایی می¬شوند و پس از آن از طریق سیستم¬های اطلاع¬رسانی، صاحبان صنایع در جریان برگزاری تور صنعتی یا نمایشگاهی قرار می¬گیرند. در برخی از تورهای صنعتی نیز اساتید دانشگاهی یا متخصصین فن به منظور تجزیه و تحلیل عوامل موفقیت یا عارضه¬یابی حضور دارند. برگزاری جلسات تبادل نظر و كارگاه¬های فشرده¬ی آموزشی از دیگر برنامه¬های برگزاری یك تور صنعتی یا نمایشگاهی است.

تعریف تور صنعتی:
تور صنعتی به منظور آشنا كردن مدیران و كارشناسان واحدهای صنعتی كوچك، مشاوران صنعتی و شركت های خدمات علمی، فنی، آزمایشگاهی با واحدهای صنعتی موفق داخلی به منظور تبادل تجربیات، آشنایی با عوامل موفقیت و بهره وری واحدها انجام می گردد.
بر این اساس واحد صنعتی موفق به واحدی اطلاق می شود كه در یك یا چند زمینه به بهره گیری از فناوریهای جدید، ابداعات جدیدی در تولید محصول، ارتقاء تولید، ارتقاء كیفیت و بهره وری، روشهای جدیدی مدیریتی، توسعه بازار صادرات، كارآفرینی و استفاده از فناوری اطلاعات دارای موفقیت باشد.

نحوه شركت صاحبان صنایع در تورهای صنعتی و نمایشگاهی:
گروههای صنعتی همگن، واحدهای صنعتی داخل و خارج از شهركها و نواحی صنعتی، ‌اعضای فن¬بازارهای منطقه ای، اعضای خوشه های كسب و كار و مراكز خدمات فناوری و كسب و كار مشمول شركت در تورهای صنعتی و نمایشگاهی شركت شهركهای صنعتی استان تهران می شوند. این افراد می توانند از طریق تماس با شماره 02189324192 برای حضور و شركت در تورهای صنعتی ثبت نام كنند. گفتنی است بخشی از هزینه ی حضور شركت كنندگان در تورهای صنعتی و نمایشگاهی توسط شركت به مجری تور پرداخت می گردد.

لیست تورهای صنعتی سه ماهه اول 1394